Tabel marimi pentru sugari si copii mici
MARIME62687480869298104110116
3 luni6 luni9 luni1 an1 an 1/22 ani2 ani 1/23ani4 ani5 ani
INALTIME(CM)62687480869298104110116
CIRCUMFERINTA BUST(CM)48505254565758596061
CIRCUMFERINTA TALIE(CM)45474951525354555657
CIRCUMFERINTA SOLD(CM)49515355575960626466
LUNGIME SPATE -TALIE(CM)17181920222324252627
LUNGIME MANECA(CM)19212326283133363841
LUNGIME  PANTALON(CM)32364044485256606468
Tabel marimi pentru copii si adolescenti
MARIME122128134140146152158
6 ani7 ani8 ani9 ani10 ani11 ani12 ani
INALTIME(CM)122128134140146152158
CIRCUMFERINTA BUST(CM)63656769737781
CIRCUMFERINTA TALIE(CM)58596062646668
CIRCUMFERINTA SOLD(CM)68707375798387
LUNGIME SPATE -TALIE(CM)29303132343638
LUNGIME MANECA(CM)43464851535557
LUNGIME  PANTALON(CM)72768084889296